Deawionizacja Kujawsko-Pomorskie

Ptactwo niszczy i brudzi Twój dom lub obiekt firmowy? A może obawiasz się zanieczyszczeń związanych z bytowaniem tych zwierząt w Twoim otoczeniu? Zamów profesjonalną deawionizację. Zadzwoń do naszej firmy działającej na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego i sprawdź szczegóły oferty.

Od wielu lat zajmujemy się deawionizacją, odpluskwianiem i odszczurzaniem, dzięki czemu wiemy, jak skutecznie pozbyć się danego problemu. Zlecenia realizujemy wykorzystując nowoczesne urządzenia i certyfikowane środki niezagrażające zdrowiu lub życiu ludzi. Świadczymy usługi osobom prywatnym oraz firmom i instytucjom publicznym.

Na czym polega deawionizacja?

Deawionizacja polega na zwalczaniu obecności ptactwa, w szczególności gołębi, które często przebywają na balkonach, parapetach i w innych miejscach. Mogą zakłócać spokój odgłosami, które wydają, ale również estetykę zostawiając w miejscach bytowania swoje odchody i resztki jedzenia.

Odchody gołębi zawierają drobnoustroje, które szkodzą człowiekowi i nieprzyjemnie pachną, a przez swoje kwaśne pH niszczą karoserię aut, elewacje i elementy ozdobne na budynkach i w ich otoczeniu. Ponadto ptasie fekalia są środowiskiem życia wielu grzybów i bakterii. Najlepszym wyjściem, aby pozbyć się ich ze swojego otoczenia jest przeprowadzenie zabiegu deawionizacji.

Do przeprowadzenia tego zabiegu wykorzystujemy:

  • kolce i siatki,
  • głośniki imitujące odgłosy odstraszające ptaki,
  • głośniki ultradźwiękowe.

Zabezpieczenia montowane są m.in. na parapetach, balkonach rynnach, gzymsach i pomnikach. Stosuje się je zarówno w celu zapobiegania negatywnemu wpływowi działalności ptaków, jak i doraźnie, by pozbyć się ich z danego obszaru. Warto podjąć działania zanim jaskółcze lub gołębie gniazda zniszczą elementy budynku lub innego obiektu.

Masz problem z ptactwem? Skontaktuj się z nami! Dowiedz się o sposobach deawionizacji i dostępnych terminach realizacji zlecenia.

Zadzwoń