Deratyzacja Kujawsko-Pomorskie

Zajmujemy się profesjonalną deratyzacją w województwie Kujawsko-Pomorskim. Wykorzystujemy tylko bezpieczne dla zdrowia ludzi preparaty. Wszystkie środki i pułapki mają niezbędne certyfikaty.

Szczury, myszy i nornice w gospodarstwach domowych i ośrodkach przemysłowych mogą robić bardzo duże szkody, dlatego tak ważna jest nie tylko doraźna, ale też profilaktyczna deratyzacja. W prywatnych domach gryzonie niszczą meble, ubrania, zjadają i zanieczyszczają żywność. Większe obiekty, szczególnie pomieszczenia firm z branży spożywczej, narażone są na duże straty związane ze szkodliwym działaniem gryzoni: skażenie produktów, zniszczenie infrastruktury magazynowej i zapasów, awarie instalacji elektrycznej. Szczury i myszy bardzo często są nosicielami bakterii, wirusów i pierwotniaków, dlatego poza deratyzacją, warto pomyśleć nad zamówieniem fachowej dezynfekcji, która polega na zwalczeniu drobnoustrojów chorobotwórczych.

Od wielu lat świadczymy usługi deratyzacji klientom indywidualnym, ale też firmom, hurtowniom, zakładom produkcyjnym i magazynowym, sklepom i hotelom. Zapewniamy szybkie terminy realizacji zleceń. Zajmujemy się wykonywaniem analiz terenu pod względem wystąpienia ewentualnej inwazji gryzoni. Rozkładamy na terenie obiektu pułapki i potrzaski, które wabią i zabijają szczury i myszy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zapoznamy się z Państwa problemem, odpowiemy na pytania i ustalimy wstępny plan działania. Omówimy warunki współpracy oraz środki, z jakich będą korzystać nasi fachowcy.

 

Czym jest deratyzacja?

Pod pojęciem deratyzacji należy rozumieć zwalczanie szkodliwych gryzoni, zazwyczaj szczurów i myszy. Takie zabiegi wykonuje się za pomocą środków biobójczych (rodentycydów), pułapek klejowych jak i pułapek żywołownych. Dzięki zastosowanym pułapkom i środkom chemicznym jesteśmy w stanie znacznie ograniczyć lub wyeliminować ich obecność na terenie obiektu.

Celem zabiegu deratyzacji jest całkowite wyeliminowanie aktywności gryzoni w miejscach ich występowania, jest to szczególnie istotne gdyż szkodniki te mogą doprowadzić do szkód materialnych, zanieczyszczenia żywności oraz rozprzestrzeniania groźnych chorób zakaźnych.

Zadzwoń