Dezynfekcja Kujawsko-Pomorskie

Szybko i dokładnie przeprowadzamy dezynfekcję w różnych obiektach: domach, zakładach przemysłowych, sklepach, hurtowniach i hotelach. Działamy na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami.

Korzystamy tylko z bezpiecznych, certyfikowanych środków biobójczych. Mamy bogate doświadczenie i wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko i dyskretnie przeprowadzą dezynfekcję, odszczurzanie lub dezynsekcję. Po zapoznaniu się z problemem i specyfiką działania zakładu, wspólnie ustalimy plan działania, by na jak najkrótszy czas zaburzyć lub zatrzymać działalność obiektu. Dbamy o to, by zniszczyć nie tylko już rozwijające się bakterie, wirusy i grzyby, ale też ich formy przetrwalnikowe, które mogą skazić żywność lub zagrozić życiu lub zdrowiu osób przebywających w zanieczyszczonym pomieszczeniu.

 

Czym jest dezynfekcja?

Dezynfekcja to przede wszystkim oczyszczenie przestrzeni z drobnoustrojów, które się w niej znajdują.

Zabiegi dezynfekcji wykonujemy następującymi metodami:

  • Oprysk, czyli nanoszenie środka chemicznego pod odpowiednim ciśnieniem przy wykorzystaniu opryskiwacza,
  • Zamglawanie, czyli rozpylanie pod wysokim ciśnieniem środka biobójczego ze specjalnego urządzenia. Pozwala tona dotarcie do wszystkich zakamarków pomieszczeń,
  • Ozonowanie, czyli oczyszczanie przestrzeni za pomocą generatora ozonu z bakterii, grzybów i wirusów; przy okazji ozonowanie neutralizuje również nieprzyjemne zapachy.

Masz pytania? Zadzwoń!

Zadzwoń